Webdesign | Branding | Grafika | TikTok | Content Marketing | CapCut česky a mnoho dalšího |

Blog Online džungle

Články o všem, co umím, co miluji i nenávidím a s čím se potkávám v on-line džungli. Vítejte na blogu Online džungle, který píše bláznivá workoholička multipotenciálka Anna Fink, ale nejen ona! Najdete zde články o webdesignu, SEO, o trendech na TikToku, různé tipy pro vaše podnikání.

Jak na tvorbu webu, Online džungle, plameňák, Anna Fink

Jak vytvořit web aneb moje cesta k úspěnému podnikání a vymazlenému webu

Dnes se s vámi podělím o svou cestu k úspěšnému podnikání prostřednictvím tvorby webů. Možná jste také začínající podnikatelé, kteří hledají nové způsoby, jak oslovit klienty a vybudovat si silnou online přítomnost. Nebo možná již máte nějaké zkušenosti, ale stále se potýkáte s problémy spojenými s tvorbou webu. Ať už jste v jakékoli situaci, ráda se s vámi podělím své tipy a triky, jak vytvořit skvělý web a přilákat více zákazníků. Připravte se na inspiraci a praktické rady! Pojďme do toho!

Pokračovat ve čtení >>

2 nejlepší pluginy pro zrychlení webu na WordPress

Zrychlení webu je dnes jedním z největších výzev pro majitele webových stránek. Pomalé načítání stránek může odradit návštěvníky a snížit počet konverzí. Pokud chcete udržet své publikum spokojené a zajistit, aby vaše webové stránky byly úspěšné, musíte se zaměřit na rychlost načítání. V tomto článku si povíme o nejlepších 2 pluginy pro zrychlení webu na WordPressu a jak je použít pro maximální výkon vašich stránek!

Pokračovat ve čtení >>
a wooden block that says seo on it, seo, co je seo

Rank Math vs Yoast SEO: Který z nich je lepší pro SEO? (2023)

Víte, co je SEO a proč bychom se měli o jeho optimalizaci zajímat? Pokud provozujete webovou stránku, pak určitě ano! SEO (Search Engine Optimization) zahrnuje řadu technik a strategií, které pomáhají vaší stránce zlepšit své pozice ve vyhledávačích jako Google. A jak toho dosáhnout s WordPress? Odpovědí jsou SEO pluginy! Dnes si představíme dva nejpopulárnější – Rank Math a Yoast Seo. Porovnáme jejich funkce, analýzu klíčových slov a dokonce i možnosti placených verzí. Tak pojďme na to!

Pokračovat ve čtení >>
barvy pro podnikání, online džungle

Barvy pro podnikání aneb jak vybrat barvy pro vaše podnikání?

Zakládáte nový podnik nebo měníte značku stávajícího? Jedním z důležitých faktorů, které je třeba vzít v úvahu, je barevné schéma. Barvy mohou mít významný vliv na to, jak zákazníci vnímají vaši značku a ovlivňují jejich nákupní rozhodnutí. V tomto příspěvku na blogu vás provedeme procesem výběru barev pro vaši firmu, díky kterým vynikne na přeplněném trhu a spojí se s vaší cílovou skupinou. Připravte se na vytvoření silné vizuální identity vaší značky, která zanechá trvalý dojem!

Pokračovat ve čtení >>

INTERNETOVÝ BIZÁR
NELÍBÍ

“Čím větší bizár tím větší úspěch.”

Přijde vám to tady všechno kýčové? 

Má to prostý důvod: Online džunglí se obecně označuje internet, který je plný různých stránek a nabídek. Používání kýčové a výrazné grafiky může být v této situaci užitečné, protože pomáhá stránce vyniknout a upoutat pozornost návštěvníků. To může pomoci zvýšit návštěvnost stránky a získat více zákazníků.

  

Anna Fink

Webdesign, Content marketing, konzultace a školení – Elementor, MailerLite, Canva, TikTok

E-mail: anna@onlinedzungle.cz

www.onlinedzungle.cz 

Chcete web? Rezervujte si termín 

Nezávazná konzultace k tvorbě webu

POZOR!!!

Moje podnikání kvůli mému zdraví prochází velkými změnami. Proto je provoz a obsah webu velice omezen.

Na webu si však můžete rezervovat termín
NEZÁVAZNÉ KONZULTACE K TVORBĚ WEBU! 
a prohlédnout si dosavadní práce. Momentálně mám volné kapacity od února.

Zde v rozcestníku najdete produkty ZDARMA.

Nejvíce mě podpoříte sledováním na Instagramu.  

Děkuji za pochopení, těším se na všechny spolupráce v nové energii.

Anna z Online Džungle